Groot Nieuws Radio
Luister nuDoneer nu

Net gedraaid

23:00

Atlas Mountains (Instrumental)

Anae

De Wind Steekt Op

Sela

It Is Well With My Soul (Acoustic)

Matt Redman

Halleluja Amen

Insalvation

Give Thanks (Live)

Don Moen

Nearer My God To Thee

Michael W. Smith & Susan Ashton

Jezus Overwinnaar

Reyer & Talitha Govers

Nothin' Sweeter

TobyMac

I Still Believe You're Good (Acoustic)

Newsboys

Altijd

Joke Buis

Because He Lives (Amen) (Acoustic)

Matt Maher

Name Above All Names (Radio-Edit)

Charity Gayle

Zoals Het Was

Christian Verwoerd & Erika de With

Brighter Days

Blessing Offor

22:00

Kom, Verras Ons (Binnenkamersessies)

Mozaiek Worship

Put Your Hand In The Hand

Lynda Randle

On Repeat (Acoustic)

Hillsong United, Joel Houston & Jad Gillies

Kyrie Eleison

Sela

Come What May (Acoustic)

We Are Messengers & Cory Asbury

717 Stil, Mijn Ziel, Wees Stil

Opwekking Band met Reni Krijgsman

Gonna Be Good

TAYA

Adem Van Het Leven

Adem Project

Look Up Child

Lauren Daigle

21:00

Door Alle Tijden

Kinga Ban

Great Are You Lord

One Sonic Society

Tijd Als Deze

Aldith, Christie, Elisa Ligt, Jildou, Marieke Sleurink, Marjolein Keijzer, Raïssa & Wendy ten Wolde

Lifesong (Acoustic)

Casting Crowns

Cinderella

Steven Curtis Chapman

Til Mij Op

Marcel & Lydia Zimmer

Loves Got A Way

Andrew Ripp

Place In This World

Michael W. Smith

There Is A Cloud (Acoustic)

Elevation Worship

Thuis

Sela

Desert Song

Brooke Ligertwood

You Are My All In All

Natalie Grant

818 Op Die Dag

Opwekking Band met Elisa Krijgsman

20:00

Christ Our Hope In Life And Death

Shane & Shane

Op Weg Naar Emmaüs

Christian Verwoerd

Praise

Anthem Worship, Gaenavieve Linkowski, Mass Anthem

Ik Bouw Op U

Kees Kraayenoord & Kinga Ban

A New Hallelujah (Acoustic)

Paul Baloche

Your Royal Blood (Radio-Edit)

Rend Collective

Omarm Me

ELINE & Sifra Bekx

Endless Hallelujah

Matt Redman

Church (Take Me Back) (Acoustic)

Cochren & Co.

Abba Vader (Live)

Joke Buis

These Are The Days

Lauren Daigle

How Deep The Father's Love For Us

Stuart Townend

Vuur

Matthijn Buwalda

19:00

Achter De Wolken (Solist: Jaco van Houselt)

Jongerenkoor Jigdaljahu olv Bert Noteboom

Psalm 134 vers 1, 2 en 3

Rijssens Mannenkoor olv Pieter Jan Leusink

Lof Zij De Heer (JdH 153 / Oude Hervormde Bundel 1938)

Chr. Gem. Koor Cantate Deo Amersfoort olv Peter Eilander

Groot Is Uw Trouw, O Heer

Shaare Zedek Koor olv Mark Brandwijk

Heer, Wees Mijn Gids (JdH 569)

Geref. Evangelisatiekoor Winterswijk olv Gerard J. te Winke

Waar Komt Mijn Hulp Vandaan (Unplugged) (Psalm 121)

The Psalm Project

Stil (Verberg Mij Nu) (OPW 695)

Elspeets Mannen Ensemble olv Dick van Asselt

Lichtstad Met Uw Paarlen Poorten (Het Nieuw Jeruzalem)

Urker Mannenkoor Hallelujah olv Willem Hendrik Zwart

Psalm 146 (Instrumentaal)

Marjolein de Wit, Martin Zonnenberg & Strijkkwintet

Blijf Bij Mij Heer (JdH 586a) (met Samenzang)

Chr. Sliedrechts Mannenkoor Ichthus olv Martin Zonnenberg

Wat Een Grote Liefde

Sela

For The Beauty Of The Earth

John Rutter & The Cambridge Singers

Eens Als De Bazuinen Klinken

Christelijk Mannenkoor Lelystad olv Jan Zwanepol

O, Schepping Zing Van Vreugd

Chr. Regionaal Koor New Voices & Oriolus

18:00

889 Dagelijks Gebed

Opwekking Band met Reni Krijgsman

Peculiar People

Trinity

Worthy Of It All (Live)

CeCe Winans

Gebed Voor Jou

Delise

Run To The Father

Matt Maher

Hosanna

Kirk Franklin

Way Maker (Radio-Edit)

Leeland

Dan Bent U Met Ons

Schrijvers Voor Gerechtigheid met Mirthe Smith, Elvis E & ELINE

Counting Every Blessing (Acoustic)

Rend Collective

17:00

Testify (Acoustic) (Live)

Needtobreathe

Strongholds

Chris Tomlin

The Dove (Live) (Radio-Edit)

The Belonging Co & Kari Jobe

God En Reisgenoot

LEV

Let It Rain (Live)

Michael W. Smith

Nog Lang Niet Klaar

Gerald Troost

You Are Good

Israel & New Breed

Be Okay

Lauren Daigle

Stromen Van Zegen (JdH 057)

Joke Buis

16:00

God Is Able

Ron Kenoly

How Great Thou Art (Until That Day)

Matt Redman

820 Feest Van Genade

Opwekking Band

Love Me Like I Am

For King & Country

Stem In De Stilte

Irma Dee

Blessed Be Your Name (Live)

Graham Kendrick

Only Jesus

Casting Crowns

Dezelfde Jezus

Kees Kraayenoord

I Thank God (Radio-Edit)

Maverick City Music & Upperroom

Abba (Radio Edit)

ELINE

15:00

Jesus Does (Acoustic)

We The Kingdom

Symfonie

Marcel & Lydia Zimmer

No Ordinary Love

TobyMac & Nirva Dorsaint

Heer, Wijs Mij Uw Weg (Live)

Sela

Take You At Your Word

Cody Carnes

Amazing Grace

Darlene Zschech

Vind Mij Weer

Rineke de Wit & Ralph van Manen

Cornerstone (Live)

Hillsong Chapel

Rescuer (Good News)

Rend Collective

Mogen we cookies gebruiken?

Via cookies verzamelen we informatie. Dit laat ons toe het gebruik van de site te analyseren, sociale media te integreren, content en marketing te personaliseren, en je gerichte advertenties te tonen op onze sites en apps. Meer uitleg vind je terug in ons privacybeleid en cookiebeleid.

Geef hier onder toestemming of stel je eigen voorkeuren in. Je keuze geldt voor al onze media en je kan deze op elk moment opnieuw aanpassen worden door onderaan de pagina op cookie-instellingen te klikken.