
Woensdag 29 oktober: samen bidden voor ons land
23 oktober 2025Woensdagavond 29 oktober komen we bij Groot Nieuws Radio weer samen voor onze maandelijkse gebedsavond. Dit keer bidden we voor ons land, want op deze dag gaan we naar de stembus. Een belangrijk moment waarin veel mensen nadenken over de toekomst van Nederland. We brengen die toekomst in gebed bij God in vertrouwen dat Hij regeert, ook als er onrust is.
Over het thema
Verkiezingen zorgen vaak voor spanning en verdeeldheid. Meningen botsen, gesprekken verharden, en soms lijkt het alsof we elkaar minder goed begrijpen. Juist daarom willen we samen bidden. We vragen God om wijsheid voor iedereen die mag stemmen, om rust in ons land, en om zegen voor onze nieuwe leiders.
We bidden ook voor eenheid. Dat we als samenleving oog houden voor elkaar, ondanks verschillen in overtuiging of achtergrond. En dat Gods vrede zichtbaar mag zijn, in onze woorden, keuzes en gesprekken.
Waarom een gebedsavond?
Wij geloven in de kracht van gebed. Door samen te komen in gebed, willen we een community creëren waarin gelovigen samenkomen en gezamenlijk kunnen bidden. Het is ons verlangen om als radiostation en luisteraars elkaar bemoedigen en versterken in ons geloof. Daarom organiseren we elke laatste woensdag van de maand een gebedsavond.
Het is een moment om onze zorgen, dankbaarheid en verlangens voor God neer te leggen en Hem te zoeken voor leiding en troost. Deze avonden geven ons een kans om elkaar te ondersteunen in moeilijke momenten en brengen ons dichter bij God en elkaar.
Deel jouw gebedspunt
Heb jij gebeds- of dankpunten waar je graag voor laten bidden? Je kunt jouw punten inzenden via onderstaand formulier. We willen graag voor je bidden! Ook als je liever niet op de radio genoemd wordt.
De gebedsavond hoor je op woensdag 29 oktober tussen 20.00 en 22.00 uur op Groot Nieuws Radio.







